سکه آتی آذرماه قابل معامله شد

سکه آتی آذرماه قابل معامله شد
انعقاد ۱۳۰۰ قرارداد در نخستین روز

قرارداد آتی سکه طلا تحویل آذرماه امروز برای نخستین بار به جمع قراردادهای آتی بورس کالا پیوست و بیش از یک هزار و ۳۰۰ قرارداد نیز برای آن به ثبت رسید.

خبرگزاری فارس: سکه آتی آذرماه قابل معامله شد/ انعقاد ۱۳۰۰ قرارداد در نخستین روز

    امروز 5 نماد معاملاتی در سررسیدهای مرداد، شهریور، مهر، آبان و ‌آذر ماه معامله می‌شود.

بر اساس این گزارش، قرارداد آتی آذر ماه در نخستین روز معاملاتی خود بدون حد نوسان قیمتی با دوره گشایش به مدت 30 دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دور عادی معاملاتی و اعمال حد نوسان قیمت روزانه ادامه یافت.

قیمت پایه قرارداد آتی در حراج تک قیمتی یک میلیون و 151 هزار تومان تعیین شد و امروز بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ قرارداد برای آن به ثبت رسیده است.

بنا بر این گزارش، قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه در آخرین قیمت یک میلیون و 80 هزار تومان و با افزایش جزئی نسبت به آخرین نرخ و با حجمی نزدیک به 255 قرارداد معامله می‌شود؛ با توجه به نزدیکی این سررسید به آخرین روزهای معاملاتی خود این حجم از قراردادها برای فعالان بازار به سررسیدهای دورتر منتقل شده است.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل شهریور ماه نیز نسبت به آخرین نرخ با افزایش 6 هزار تومانی نسبت به اولین نرخ یک میلیون و 93 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

در این میان قرارداد آتی سکه طلا تحویل مهر ماه نیز در آخرین قیمت یک میلیون و 110 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است که حجم این قراردادها نیز نسبت به شهریور ماه افزایش بیش از صد موردی را نشان می‌دهد.

قرارداد آتی سکه تحویل آبان ماه که بیشترین حجم قراردادها را به خود اختصاص داده در آخرین قیمت یک میلیون و 126 هزار و 500 تومان قیمت‌گذاری شده و با حجمی بیش از 3 هزار و 330 قرارداد پیگیری می‌شود.

قرارداد تحویل آذر ماه که امروز نخستین روز معاملاتی خود را سپری می‌کند، با قیمت یک میلیون و 151 هزار تومان کشف قیمت شد و در بالاترین قیمت نیز یک میلیون و 160 هزار تومان ارزش‌گذاری شد؛ حجم این قراردادها نزدیک به یک هزار و ۳۰۰ مورد است.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  اولین یارانه نقدی مرحله دوم ۲۲ اردیبهشت ۹۳ واریز می‌شود

  اولین یارانه نقدی مرحله دوم ۲۲ اردیبهشت ۹۳ واریز می‌شود

  نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی کاهش می‌یابد

  نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی کاهش می‌یابد

  طرح دوفوریتی نمایندگان برای حذف مجازات کسانی که از دید دولت مستحق دریافت یارانه نیستند

  طرح دوفوریتی نمایندگان برای حذف مجازات کسانی که از دید دولت مستحق دریافت یارانه نیستند

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .