تنها به خاطر جان سربازان مثل گذشته برخورد نکردیم

      عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بعد از شهادت 14 نیروی مرزی توسط جیش‌العدل، همه آنان را در یک منطقه محاصره و طوری موشک‌باران کردیم که هیچکدام‌شان زنده نماندند، گفت: این بار تنها به خاطر جان سربازانمان مثل گذشته عمل نکردیم.

خبرگزاری فارس: تروریستهای جیش‌العدل می‌دانند یکبار چگونه موشک‌بارانشان کردیم/تنها به خاطر جان سربازان مثل گذشته برخورد نکردیم

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به آزادی مرزبانان ربوده شده از دست گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت: گروهک تروریستی جیش‌العدل وقتی در گذشته 14 نیروی مرزی را شهید کرد، طی یک عملیاتی همه تروریست‌هایی که در این حادثه دخیل بودند را در یک منطقه محاصره کرده و طوری موشک‌بارانشان کردیم که حتی یک تروریست نتوانست جان سالم به در ببرد.

وی با بیان اینکه جیش‌العدل توان نیروهای مسلح ایران را می‌داند و آن را چشیده است، تصریح کرد: این‌بار تروریست‌ها بعد از ربودن مرزبانان ما، فوراً تغییر مکان می‌دادند و برای ما نیز جان سربازان‌مان بسیار مهم است.

کوثری گفت: آزادی 4 مرزبان ایرانی مرهون اقتدار نیروهای مسلح ایران بود؛ آنها می‌دانستند که اگر این سربازان آزاد نشوند با آنان چه برخوردی خواهد شد؛ یقیناً اگر قبول نمی‌کردند که سربازان ما را آزاد کنند، تک‌تک تروریست‌ها را به هر قیمت که شده به درک واصل می‌کردیم.

وی با بیان اینکه نیروهای مردمی در آزادی مرزبانان ایرانی دخیل بودند اما تروریست‌ها از ترس واکنش نیروهای مسلح مرزبانان ایرانی را آزاد کردند، اظهار داشت: این‌بار هم ما تحرکات تروریست‌ها را رصد می‌کردیم و اگر آنان در یک مکان ثابت استقرار داشتند و جان سربازانمان تهدید نمی‌شد قطعا نمی‌گذاشتیم زنده بمانند.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  روي خط خبر ...

  روي خط خبر …

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  ۹۱ تبعه تاجیک با پرواز ۲۵۴ ترکیش‌ به داعش در عراق پیوستند

  ۹۱ تبعه تاجیک با پرواز ۲۵۴ ترکیش‌ به داعش در عراق پیوستند

  قیمت‌های جدید خودرو برای دولت پذیرفتنی نیست

  قیمت‌های جدید خودرو برای دولت پذیرفتنی نیست

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


Fatal error: Call to undefined function get_theme_option() in /home/netsitir/public_html/wp-content/themes/max-new/footer.php on line 37