خرید و نصب پکیج شرط جدید تحویل مسکن مهر شد

خرید و نصب پکیج شرط جدید تحویل مسکن مهر شد

         مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که انشعاب‌های ۲۰۰۰ مسکن مهر افتتاح شده به‌طور کامل تامین شده، گفت:واگذاری این واحدها به‌صورت روزانه در حال انجام است و شرط تحویل دریافت دفترچه اقساط و خریداری پکیج توسط متقاضیان است.

مهدی هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با بیان این‌که بیش از ۲۰۰۰ واحد انشعاب آب، برق، فاضلاب و گاز در فاز ۳ نصب شده است، افزود: متقاضیان باید برای تحویل واحد خود علاوه بر دریافت دفترچه اقساط، نسبت به خرید پکیج نیز اقدام کنند. با توجه به این‌که در ساخت این واحدها از سیستم‌ «قالب تونلی» استفاده شده عملا دودکشی در واحدها وجود ندارد ودر صورت عدم نصب پکیج احتمال وقوع حوادث ناگوار به دلیل استفاده از بخاری وجود دارد.

وی با تاکید بر این‌که اجازه تحویل واحدهای این پروژه را بدون خرید پکیج نمی‌دهیم، اظهار کرد: از سوی دیگر اگر پکیج خریداری نشود کنتور گاز واحد مسکونی نیز نصب نخواهد شد و در صورت تحویل واحد این احتمال وجود دارد متقاضی یک بخاری بدون دودکش را نصب کرده و فاجعه‌آفرین شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که شرکت گاز کنتور واحد مسکونی را بدون داشتن پکیج نصب نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در فاز ۳ پردیس حدود ۳۵۰۰ واحد مسکن مهر باقیمانده بود که بر اساس برنامه باید آنها را به مردم تحویل دهیم، در این راستا ۲۰۰۰ واحد در دهه  فجربا تمام خدمات زیربنایی از جمله انشعاب آب، برق، فاضلاب و گاز افتتاح شد.

هدایت با بیان این‌که حتی بیش از ۲۰۰۰ واحد نیز آب، برق، گاز و شبکه فاضلاب تامین شده است، اظهار کرد: هم‌اکنون انشعاب آب و فاضلاب بیش از ۲۵۰۰ واحد نصب شده و به‌طور کلی تمام خدمات زیربنایی این پروژه تامین و تکمیل شده است.

وی یادآور شد: معاون وزیر راه و شهرسازی (نریمان) قبل از افتتاح کارشناسانی را به محل پروژه‌ها اعزام کرد که تمام بلوک‌ها را از نظر داشتن انشعاب کنترل کرده‌اند، حتی به خاطر دارم اوایل دیماه که قرار بود تعدادی مسکن مهر را افتتاح کنیم، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران اجازه افتتاح  ۳۰۰ واحد مشکل‌دار را نداد.

او با بیان این‌که به هر حال این تعداد واحد مسکونی پس از رفع مشکلات خدمات زیربنایی همزمان با دهه فجر افتتاح شد، تاکید کرد: هم‌اکنون در فاز ۳ شرکت سرمایه‌گذاری مسکن موظف به تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیانی است که دفترچه قسط را دریافت و پکیج را نیز خریداری کرده باشند. شرکت عمران پردیس هم پیگیر تحویل واحدهای بدون مشکل به متقاضیان است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: همه ۲۰۰۰ واحدی که ۲۱ بهمن امسال افتتاح شد از تمام خدمات زیربنایی بهره‌مند هستند و از رسانه‌ها می‌خواهیم از این پروژه بازدید کرده و از همه بلوک‌ها فیلم و گزارش و… بگیرند.

هدایت خاطرنشان کرد: از ۲۰۰۰ واحد افتتاح شده تاکنون ۶۰۰ واحد به مردم تحویل شده است، مابقی واحدها نیز در مرحله صدور دفترچه قسط قرار دارد.

وی تصریح کرد: ۲۰۰۰ واحد یک شهر کوچک است و یک روزه نمی‌توان این تعداد را به مردم تحویل داد. تحویل روزانه واحد ظرفیتی دارد و در این مقطع همه می‌گویند واحد را امروز تحویل بدهید.

او تاکید کرد: شرکت سرمایه‌گذاری مسکن مکلف است همه ۲۰۰۰ واحد را به مردم تحویل دهد، ضمن آ‌ن‌که در فاز ۳ تا پایان سال ۱۰۰۰ واحد دیگر تحویل می‌شود که در مجموع فقط ۵۰۰ واحد برای خردادماه سال آینده می‌ماند.

- هم‌اکنون خرید پکیج (به همراه رادیاتور) و نصب آن بین ۳٫۵ تا ۴ میلیون تومان هزینه برای متقاضیان مسکن مهر دارد.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  روي خط خبر ...

  روی خط خبر …

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  اطلاعات نادرست به رئیس‌جمهور داده بودند

  ۹۱ تبعه تاجیک با پرواز ۲۵۴ ترکیش‌ به داعش در عراق پیوستند

  ۹۱ تبعه تاجیک با پرواز ۲۵۴ ترکیش‌ به داعش در عراق پیوستند

  قیمت‌های جدید خودرو برای دولت پذیرفتنی نیست

  قیمت‌های جدید خودرو برای دولت پذیرفتنی نیست

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .