خیّر دوم قول داد اما حالا جواب تلفن نمی‌دهد!/

 روی کمک او حساب ویژه‌ باز کرده بودیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به زور کسی را برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم، خیّر دوم خودش قول کمک داد، اما حالا جواب تلفن ما را هم نمی‌دهد.

خبرگزاری فارس: خیّر دوم قول داد اما حالا جواب تلفن نمی‌دهد!/ روی کمک او حساب ویژه‌ باز کرده بودیم

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: پس از اینکه اعلام کردیم برای حضور محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس دچار مشکل هستیم حسین هدایتی به ما کمک بسیار خوبی کرد که خیلی از مشکلات ما برطرف شد.

وی افزود: اما فرد دومی که او را سر تمرین هم دیدید به نام امیری از جنوب کشور اعلام کرد که حاضر است او هم در مورد خلعتبری به خاطر پرسپولیسی‌ بودنش کمک کند اما جالب است بدانید ایشان از موقعی که رفته ناپدید شده است؛ نه خبری از ایشان داریم و نه جواب تلفن ما را می‌دهد!

رویانیان تاکید کرد: ما هیچ کس را به زور برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم اما ایشان که وعده و وعید کمک را به ما داده بود نمی‌دانیم چه بلایی سرش آمده و نگران او هستیم. البته ما ایشان را کامل می‌شناسیم و خدای ناکرده اجازه نمی‌دهیم کسی از اسم پرسپولیس بخواهد استفاده کند. من امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود و با توجه به شرایط ما با باشگاه عجمان نیز فرد خیر دوم به وعده‌هایش عمل کند تا مشکلی نه برای ما و نه برای خودش پیش نیاید.

وی در پایان در پاسخ به سوالی که آیا امکان دارد این فرد به دنبال سوءاستفاده از باشگاه‌ پرسپولیس باشد گفت: ما اگر لازم باشد شگردهای خودمان را داریم و انشاءالله کار به آنجا نمی‌کشد که بخواهیم به این مسائل فکر کنیم.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  ژرمن‌ها مردان سلسائو را گلباران کردند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .