قلعه‌نویی:فردوسی‌پور فوتبال ایران را نابود می‌کند

چون در دایره آنها نیستم مافیا شدم!

سرمربی تیم استقلال گفت: بعدها مشخص می‌شود برنامه ۹۰ چه خیانتی به فوتبال ایران کرده است.

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی:فردوسی‌پور فوتبال ایران را نابود می‌کند/چون در دایره آنها نیستم مافیا شدم!

        امیر قلعه‌نویی پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: بازی کیفیت خوبی داشت و آنهایی که به دنبال کیفیت در مسابقات هستند بیایند و این مسابقه را تماشا کنند.

وی افزود: شک نکنید آنهایی که حرف از کیفیت بازی‌ها می‌زنند به دنبال زمین زدن قلعه‌نویی هستند چون تا همین امروز هم سه بازی را باخته‌ایم  هر سه شکست ما را داوران رقم زدند. امروز دو پنالتی ما را نگرفت اولین خطا روی نظری بود و دومی نیز هند محمد صلصالی بود.

سرمربی تیم استقلال تأکید کرد: متأسفانه آقایان نگاه ملی روی استقلال ندارند و یکسری مسائل است که به ما ضربه می‌زند. عده‌ای قلم به دست پاکند علیه ما مطالب زیادی می‌نویسند اما در مجموع به ذوب آهن و کادر فنی این تیم تبریک می‌‌گویم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتند فکر می‌کنم گل اول آنها چندان موقعیت خاصی نبود اما گلر آنها یکی از بهترین روزهای زندگی‌اش را پشت‌سر گذاشت. به بازیکنا خودم هم تبریک می‌گویم که زحمت خود را کشیدند و سعی کردند فوتبال خوبی به نمایش بگذارند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که آیا شما مانع اهدای جام اخلاقی به ساموئل شدید یا خیر، گفت: بله، من خودم این حرف را زدم چون حرف بدی من زدم گفتم جایزه اخلاق را به داور بدهید چون خیلی زحمت کشید.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا جناح راست و چپ استقلال خوب کار نکرد، گفت: گل اول روی یک ارسال 70 متری رقم خورد و گل دوم ما به خاطر جا ماندن عابدینی دریافت شد با آمدن بیک‌زاده و حیدری وضعیت‌مان بهتر می‌شود ولی امروز بیش از 10 موقعیت گل داشتیم و دو پنالتی هم برایمان نگرفتند تیمی که دو پنالتی برایش گرفته نشده و بالای 10 موقعیت گل داشته نمی‌توان گفت که بد بازی کرده است.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه چرا معتقدید یک عده می‌خواهند شما را زمین بزنند (در این لحظه خبرنگاری گفت من شب گذشته با فردوسی‌پور صحبت کردم و او گفته که قصد تضعیف استقلال را ندارد) پاسخ داد: اگر من مدیرعامل استقلال بودم اجازه نمی‌دادم یک ثانیه از بازی‌های استقلال در این برنامه پخش شود. برنامه 90 یک ابزار است که می‌خواهد خیلی از مشکلات و ضعف‌های جامعه را پوشش دهد. امابعداً مشخص می‌شود که 90 چه خیانتی به فوتبال ایران کرده است.

 سرمربی تیم استقلال افزود:‌ آقایان خیلی راحت کفاشیان را به سخره می‌گیرند و با طعنه به او می‌گویند 5 دقیقه به ساعت خوابش باقی مانده و یا بحث کفش سیندرلا را مطرح می‌کنند دقایقی رحیمی و رویانیان را مقابل هم قرار می‌دهند. من تهیه کننده این برنامه آقای هاشمی را در آکادمی ملی المپیک دیدم او می‌گفت برخی مربیان التماس می‌کنند که 3دقیقه در این برنامه صحبت کنند اما اگر دست من بود حتی یک صحنه هم اجازه نمی‌دادم در این برنامه از استقلال پخش شود.

 قلعه نویی تصریح کرد: ببینید قلعه‌نویی چقدر بدبخت شده که فردوسی‌پور در مورد شخصیت حقیقی و حقوقی او صحبت می‌کند درست است که شیرینی مدت زمانی زیادی نیست که به فوتبال آمده ولی کسی نیست به فردوسی‌پور بگوید زمانی که 15 سال پیش آمدی کجای این فوتبال بودید. اینها ناعادلانه من را می‌زنند اگر مساوی بگیریم می‌گویند بی‌کیفیت بود، ببریم می‌گویند سنتی بازی کرد و اگر ببازیم می‌گویند ضعف داشت. این آقایان فوتبال ایران را نابود کردند یک روز به خاطر پسرم آن مسائل را مطرح کردند که به خاطر همین حرف‌ها رضایت‌نامه او راگرفتم در استقلال نباشد.

 قلعه‌نویی تأکید کرد: برای خیلی از مدیران فوتبال ایران متأسف هستم که حاضرند چند دقیقه در این برنامه حرف بزنند تا با شخصیت آنها بازی شود. این آقا (فرودسی‌پور) از بازیکنان مصاحبه می‌گیرد که بعضاً علیه من صحبت می‌کنند و اگر بازیکنی از من تعریف و تمجید کند بلافاصله حرف او قطع می‌شود یکی نبود به او بگوید چرا از ساموئل در خصوص من سؤال نکردی وقتی محرم نویدکیا با سپاهان قهرمان شد از او در مورد رابطه‌اش با قلعه‌نویی سوال کردند و این نشان می‌دهد که آقایان چه اهدافی دارند یا مثلاً از جواد کاظمیان که در تیم دیگری حضور دارد مصاحبه می‌گیرند در خصوص من. وقتی در دایره آقایان نباشید متهم مافیا هستی ولی من حرفم را با قاطعیت می‌زنم و ان‌شاءالله به لطف خدا نتیجه می‌گیرم.

 سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری تأکید کرد:‌ مستقیم می‌گویم تیم من امسال پول ندارد و با حدود 3 میلیارد بسته شده است اکثر بازیکنان طلب خود از سال گذشته را نگرفته‌اند و به خاطر پیراهن استقلال به خاطر خود ادامه می‌دهند.

 خبرنگاری از قلعه‌نویی پرسید شما که اینگونه در خصوص برنامه 90 حرف می‌زنید اما فتح‌الله‌زاده رابطه خوبی با فردوسی‌پور دارد که قلعه‌نویی گفت: من در مقامی نیستم که بخواهم در این مورد اظهارنظر کنم بحث شرکت فتح‌الله‌زاده در برنامه 90 به خودش ربط دارد و صحبت‌های من به خودم.

 یکی دیگر از خبرنگاران پرسید آیا این عواملی که شما می‌گوید از جایی خط می‌گیرند که قلعه‌نویی گفت: نه آنها خط نمی‌گیرند بلکه به شخصیت خودشان برمی‌گردد.

 وی در پایان در خصوص بازی با بوریرام که یکی از خبرنگاران پرسید گفت: آقا بگذارید فعلا تازه ۱۰ دقیقه از بازی گذشته است و بگذارید ریکاوری کنیم. برد و باخت دست خداست.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  ژرمن‌ها مردان سلسائو را گلباران کردند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


Fatal error: Call to undefined function get_theme_option() in /home/netsitir/public_html/wp-content/themes/max-new/footer.php on line 37