به دنبال فرمول حضور استقلال در رده ۸۴ جهان هستم

برخی کشورها را از نقشه خارج کردم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی از کشورهای صاحب سبک مانند برزیل،‌ پرتغال و فرانسه را از نقشه خارج کردم اما باز هم به رنکینگ استقلال نرسیدم.

خبرگزاری فارس: برخی کشورها را از نقشه خارج کردم/ به دنبال فرمول حضور استقلال در رده ۸۴ جهان هستم

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضور استقلال در رنکینگ 84 جهان اظهار داشت: اولاً برای من جای خیلی خوشحالی است که یک تیم ایرانی در جهان موفق شود چون ایران و ایرانی هر وقت سربلند باشد ما هم خوشحالیم؛ پس زنده باد ایران.

وی افزود: اما سؤال‌هایی در خصوص حضور استقلال در رده 84 جهان برای من پیش آمده است. من تیم‌هایی مثل برزیل، پرتغال و حتی فرانسه و ترکیه را از نقشه خارج کردم و اصلاً گفتم این تیم‌ها در دنیا نیستند.

وی افزود: ما هم که در آسیا سوم هستیم حالا نمی‌دانم با چه فرمولی استقلال 84 جهان شده، مانده‌ام لطفاً فوتبالی‌ها به من کمک کنند.

وی ادامه داد: کشورهایی مانند اسپانیا، ایتالیا، ‌انگلیس و آلمان تقریباً 80 تیم سطح اول لیگ برتری و حتی دسته یکی دارند اما استقلال در رده 84 است؟ خودمان را نباید گول بزنیم لیگ دو خیلی از تیم‌ها از سطح فوتبال ما بالاتر است حالا هم استقلال 84 شده،‌ اینترمیلان 120، باورکنید مانده‌ام.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما باید قبول کنیم تیم‌های اروپایی و فوتبال دنیا یک سر و گردن از ما بالاترند به خاطر همین خیلی از مسائل را ارزیابی کردم و باز هم می‌گویم کشورهایی مانند برزیل، آرژانتین، فرانسه و برخی دیگر را از نقشه جهان خارج کردم حالا هلند هم به جای خودش اما باز هم به مشکل خوردم. من نمی‌دانم استقلال با چه فرمولی 84 جهان شده ولی باز هم می‌گویم من همیشه خوشحال می‌شوم که تیم‌های ما سربلند باشند. ولی مثل اینکه یادمان رفته ما سوم آسیاییم و فوتبال اروپا نیز چند سرو گردن از فوتبال ما بالاتر است. اما استقلال 84 می‌شود، ان‌شاءلله مبارکش باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جذب خلعتبری نیز گفت: ما باید این را بدانیم که من خلعتبری را فقط به خاطر دربی جذب نکردم بلکه با اجازه دایی به فکر آینده پرسپولیس هستم.

وی افزود: ما در حال حاضر در خط دفاع بهترین‌ها را داریم که آمار و ارقام نشان می‌دهد دفاع ما مثل کوه محکم است. از طرفی هافبک‌هایی داریم که همه خلاق و بسیار کاردان هستند در این بین جوان‌ترها را نیز به هافبک‌های باتجربه اضافه کرده‌ایم و قطعاً بازی به بازی بهتر خواهند شد.

رویانیان تأکید کرد: در خط حمله نیز ما بازیکنان با تجربه‌ای مثل سید صالحی و جوان جویای نامی مثل عالیشاه داریم و به نظرم با حضور خلعتبری حمله ما آتشی‌تر می‌شود. ایجاد رقابت خوب است و قطعاً دایی مثل همیشه بهترین‌ها را در ترکیب پرسپولیس بازی می‌دهد البته من در چارچوب سبز دخالتی ندارم و تمام اختیارات با دایی است. در جمع ما پرسپولیسی ساخته‌ایم که هدفمند در دو سال آینده به میدان برود و نتیجه بگیرد. من فقط تیم را تقویت کردم و به تک‌تک بازیکنان پرسپولیس ایمان دارم. قطعاً این موضوع را خود بازیکنان هم می‌دانند و ان‌شاءلله همه با هم با یکدلی به هدف خود برسند.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  ژرمن‌ها مردان سلسائو را گلباران کردند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .