قلعه‌نویی: استقلال فعلا نسبت به تیم ملی در اولویت است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در شرایط کنونی استقلال نسبت به تیم ملی در اولویت است.

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: استقلال فعلا نسبت به تیم ملی در اولویت است/ نگاه ویسی و استقلال خوزستان حرفه‌ای است

        امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران گفت: شرایط استقلال بد نیست البته ایده‌آل هم نیست،‌ دغدغه‌های مالی داریم و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تلاش می‌کنند تا این مشکلات برطرف شود تا استقلال بدون دغدغه فکری به کارش ادامه بدهد.

وی در مورد تغییر زمان دیدار با استقلال خوزستان گفت: از سازمان لیگ تشکر می‌کنم، آنها نشان دادند که شرایط را درک کردند و یک سازمان حرفه‌ای هستند. از استقلال اهواز و مسئولان اهوازی هم تشکر می‌کنم و همچنین عبدالله ویسی که یک مربی حرفه‌ای است و به دنبال بازی جوانمردانه است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه فاصله استراحت استقلال تا دربی یک روز کمتر از پرسپولیس می‌شود، گفت: بعد از بازی با استقلال شش روز زمان داریم و این زمان خوبی برای یک تیم است.

قلعه‌نویی در مورد دیدار با استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان تیم خوبی است و من بازی این تیم را مقابل فولاد دیدم. اگر آن تک به تک را حسین کعبی به گل تبدیل می‌کرد، نتیجه بازی چیز دیگری می‌شد،‌ ضمن اینکه استقلال خوزستان در آن بازی 10 نفره هم شد. این مسائل تعیین کننده است همانطوری که مهدی رحمتی در دیدار با داماش ضربه مهدوی را مهار کرد. اگر آن توپ گل می‌شد شرایط دیگری پیش می‌آمد. استقلال خوزستان تیم دونده و جوانی است و ما بازی سختی با این تیم داریم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه کفاشیان گفته است جامعه فوتبال باید تعیین کند که اولویت باشگاه‌ها هستند یا تیم ملی اظهار داشت: باید همه چیز طبق برنامه باشد در آن صورت اولویت‌بندی نمی‌شود، کفاشیان نگاه ایرانی داشته که می‌گوید تیم ملی اما در شرایط کنونی استقلال بازی دارد و تیم ملی برنامه خاصی ندارد بنابراین کدامیک در اولویت قرار می‌گیرند؟

وی ادامه داد: در جوامع مترقی همه چیز سر جای خودش است، آیا لیگ قهرمانان اروپا به خاطر اینکه جام جهانی است، برگزار نمی‌شود؟ ما هم استقلال ایران هستیم و همه نگاه‌ها معطوف به تیم ماست.

قلعه‌نویی در مورد شرایط بد مالی فدراسیون فوتبال گفت: البته علی کفاشیان آمار خوبی داشته است، تیم‌های ما در رده‌های مختلف موفق شده‌اند اما هزینه‌ها چند برابر شده است و مشکلات اقتصادی هم وجود دارد. همه ما اکنون در زندگی‌ها از نظر مالی مشکلاتی داریم پس باید نسبی نگاه کنیم. همانطور که اکنون اولویت باید با استقلال باشد.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت فرهاد مجیدی و خسرو حیدری گفت: مجیدی به خاطر مصدومیت در دیدار با استقلال خوزستان حضور ندارد و به خسرو حیدری هم استراحت داده بودیم. البته من به استراحت کامل اعتقاد ندارم و استراحت باید فعال باشد. مثلاً حنیف عمران‌زاده و مهدی رحمتی استراحت فعال دارند و خسرو حیدری به خاطر آنکه جثه کوچک‌تری دارد استراحت کامل به او دادیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه او بازی با استقلال خوزستان را فدای دربی می‌کند، گفت: در حال حاضر تمام فکر و ذکر ما استقلال خوزستان است و من هیچ وقت این کار را نکردم.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  ژرمن‌ها مردان سلسائو را گلباران کردند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


Fatal error: Call to undefined function get_theme_option() in /home/netsitir/public_html/wp-content/themes/max-new/footer.php on line 37