درود‌گر: دست ۱۵ باشگاه لیگ برتری در جیب دولت است/

 به فیفا گزارش می‌کنم

مدیرعامل باشگاه ملوان مدعی شد دست ۱۵ باشگاه لیگ برتری در جیب دولت است و آنها هیچگونه درآمد‌زایی‌ ندارند.

خبرگزاری فارس: درود‌گر: دست ۱۵ باشگاه لیگ برتری در جیب دولت است/ به فیفا گزارش می‌کنم

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اعلام شماره حساب برای جذب کمک‌های مردمی گفت: مردم و هواداران ملوان بارها به ما لطف داشتند و تماس می‌گرفتند تا به باشگاه کمک کنند و ما هم اکنون که دیگر چاره‌ای نداشتیم شماره حساب دادیم تا مردم به ما کمک کنند. ما تنها باشگاه لیگ برتر هستیم که هیچگونه کمک دولتی دریافت نمی‌کنیم. دست 15 باشگاه لیگ برتری در جیب دولت است حتی آنهایی که خصوصی هستند نیز به نوعی از منابع دولتی استفاده می کنند اما ما چنین امکانی را نداریم.

وی ادامه داد: من حق باشگاه ملوان و مردم انزلی را می‌گیرم. دو بار به محمود احمدی‌نژاد نامه نوشتم که ایشان هر دو بار دستور دادند که مساعدت شود اما یکبار هرچقدر به دفتر بقایی مراجع کردم گفتند او مرخصی است و بار دوم هم که احمدی‌نژاد حتما مساعدت شود نتوانستم بقایی را ببینم چون هیئت دولت به مشهد سفر کرده بود و پس از آن هم گفته شد که به دولت بعد مراجعه کنید. اکنون منتظرم تا رئیس بانک مرکزی و رئیس منطقه آزاد تعیین شود تا حق باشگاه ملوان و مردم انزلی را بگیرم.

وی ادامه داد: من تا حصول نتیجه این کار را پیگیری می‌کنم مگر آنکه دیگر مدیرعامل باشگاه نباشم. من از مسئولان دلسرد شده‌ام به فدراسیون فوتبال هم نامه‌ای می‌نویسم و منتظرم آنها ترتیب اثری بدهند اگر چنین نکنند مجبورم به فیفا گزارش کنم و به فیفا بگویم که پول پروژه گل هم در کشور خرج باشگاه‌ها می‌شود و به فیفا پیشنهاد خواهم کرد به جای آنکه به زیرساخت‌های فوتبال کشورها توجه کند به زیرساخت باشگاه‌ها توجه بیشتری نشان دهد. شاید ما به ای اف سی دروغ بگوییم و اعلام کنیم باشگاه‌های ما درآمد زا هستند اما همه ما می‌دانیم که باشگاه‌ها دولتی هستند و حق کپی‌رایت، حق پخش تلویزیونی و … را ندارند.

درودگر در مورد اینکه آیا گزارش به فیفا عمل درستی است آن هم به این دلیل که باشگاه ملوان بی‌پول است گفت: من باید حق باشگاه ملوان را بگیرم بنابراین به هر راه قانونی و سالم متوسل می‌شوم. به مراجع قضایی هم شاید شکایت کنم. من پیگیر این ماجرا هستم، مگرآنکه دیگر مدیرعامل باشگاه نباشم. هدایتی هم بخشی از تعهدات مالی خود را انجام داد که پولی که او به ما داد را بین بازیکنان تقسیم کردیم.

وی در مورد شکست روز گذشته برابر ذوب آهن گفت: در نیمه اول بازی منظم و خوبی را به نمایش گذاشتیم و 7 موقعیت صد درصد گل به دست آوردیم ذوب آهن یک بار هم روی دروازه ما نیامد اما در نیمه دوم با تغییر ساختار تیم ملوان شرایط فرق کرد و تیم ما بی‌نظم بازی کرد و بازیکنان وظایف‌شان را به درستی انجام ندادند هرچند که یک پنالتی را داور برای ما نگرفت.

وی با انتقاد از رفتار هواداران ملوان در دیدار روز گذشته، گفت: هواداران ملوان باید تا دقیقه 90 حامی تیم باشند نه اینکه بعد از آنکه مسلمان بازیکن سابق ما به ملوان گلزنی کرد او را تشویق کنند اگر قبل از بازی مسلمان تشویق می‌شد اشکالی نداشت او برای ملوان هم زحمت کشیده است اما بعد از اینکه او به ما گل زد تشویق شد این کار درست نیست. برخی تماشاگران ما انگار نمی‌دانند برای چه به ورزشگاه آمده بودند برای حمایت از ملوان یا تشویق ذوب آهن یا حمایت محسن مسلمان!؟هواداران باید حامی تیم باشند تا به بازیکنان ما انگیزه بدهند.

مطالب پیشنهادی از اين گروه خبري :

  ژرمن‌ها مردان سلسائو را گلباران کردند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  السد و فولاد به تساوی رسیدند

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  برد تاریخی و ۱۰ نفره تراکتورسازی مقابل الاتحاد

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

  تراکتورسازی، قهرمان جدید فوتبال ایران

درباره روي خط خبر

تا كنون 512 . عنوان خبر منتشر شده است . تمامي اخبار منتشره در اين سايت بدور از هر گونه جناح بندي از خبرگزاري هاي رسمي جمهوري اسلامي ايران با حفظ امانت باز نشر گرديده است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .