آرشیو موضوع : حوزه قضائي

بازداشت مسئول ایستگاه‌ آتش‌نشانی و اپراتور خودروی حامل نرده‌‌بان

بازداشت مسئول ایستگاه‌ آتش‌نشانی و اپراتور خودروی حامل نرده‌‌بان
در جریان رسیدگی به پرونده حادثه حریق خیابان جمهوری صورت گرفت بازداشت مسئول یک ایستگاه‌ آتش‌نشانی و اپراتور خودروی حامل نرده‌‌بان یک منبع آگاه از بازداشت مسئول یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی و اپراتور آن در ارتباط با حادثه آتش‌سوزی اخیر در خیابان جمهوری خبر داد. یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: با دستور بازپرس پرونده، مسئول یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی مرتبط با حادثه آتش‌سوزی خیابان جمهوری امروز بازداشت شد.
ادامه مطلب

وزیر ارشاد در سطحی نیست برای قوه قضائیه تعیین تکلیف کند

وزیر ارشاد در سطحی نیست برای قوه قضائیه تعیین تکلیف کند
مشروح اظهارات دادستان کل کشور وزیر ارشاد در سطحی نیست برای قوه قضائیه تعیین تکلیف کند/ فرد همراه محمود کریمی شلیک کرده/ مرتضوی ممنوع الخروج است دادستان کل کشور امروز در جمع خبرنگاران در خصوص سخنان وزیر ارشاد، پرونده سعید مرتضوی و پرونده تیراندازی مداح معروف مطالبی را عنوان کرد.       حجت الاسلام محسنی اژه‌ای امروز در جمع خبرنگاران در خصوص اتفاقات اخیر و پرونده‌های قضایی مطالبی را عنوان کرد.
ادامه مطلب

پررویی و بی‌حیایی هم حدی دارد!

پررویی و بی‌حیایی هم حدی دارد!
ظلم اصحاب فتنه به مردم و نظام فراموش‌نشدنی است/ پررویی و بی‌حیایی هم حدی دارد/ بصیرت مردم بیشتر از گذشته شده است رئیس قوه قضائیه در آستانه سالگرد «حماسه ۹ دی» این رویداد را «حادثه‌ای عظیم» توصیف و اظهار کرد حرکت مردمی ۹ دی بساط فتنه را یکجا جمع کرد. به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با بیان اینکه «داستان فتنه 88 فراموش شدنی نیست زیرا به جزئی از تاریخ کشور تبدیل شده است»، افزود: نمی‌دانیم اگر آن حرکت و حماسه مردمی روی نمی‌داد، اکنون کشور در چه وضعی قرار داشت.
ادامه مطلب

اظهاراتم در دادسرا را قبول ندارم

اظهاراتم در دادسرا را قبول ندارم
آقای (ف) به من پول داد و گفت به شوهرت چیزی نگو! یکی از متهمان پرونده اختلاس از بیمه ایران گفت: من چکی پاس نکردم، یک روز آقای (ف) به در منزل من آمد و بسته‌ای محتوی پول به من داد و گفت: به شوهرت چیزی نگو چرا که اگر بفهمد هم با تو و هم با من برخورد می‌کند.   در ادامه اولین بخش از رسیدگی به ...
ادامه مطلب

مشروح پنجاه‌وپنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

مشروح پنجاه‌وپنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
آخرین خبرها درباره پرونده مهدی‌هاشمی، روزنامه بهار، دادگاه احمدی‌نژاد و قتل معاون وزیر در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.                                                                 ...
ادامه مطلب

توضیحات دادستان کل کشور درباره بازداشت مدیرعامل شرکت «خ – ز»

توضیحات دادستان کل کشور درباره بازداشت مدیرعامل شرکت «خ - ز»
دادستان کل کشور در واکنش به اظهارات معاون اول رئیس جمهور پیرامون بازداشت مدیرعامل شرکت «خ - ز» توضیحاتی ارائه کرد.   دادستان کل کشور در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص بازداشت مدیر عامل شرکت "خ" توضیحاتی را به فارس ارائه کرد.
ادامه مطلب